OFERTA
Profile

Okna z SPECTUS

Okna z polecenia

Nowe okna to oszczędności na kosztach ogrzewania zimą i przyjazna człowiekowi temperatura w mieszkaniu podczas letnich upałów. Do istotnych elementów nowoczesnego okna należy profil, od którego konstrukcji i Jakości zależy trwałość całego okna. Za profilami firmy SPECTUS stoi pięćdziesiąt lat doświadczeń. Dzięki temu klientom oferowane są pełne, autorskie systemy profili okiennych. Pozwalają one na tworzenie okien o nawet najbardziej nietypowych kształtach, a także dużych przeszklonych powierzchni, których wygląd uatrakcyjniają wąskie profile umożliwiające lepszy przepływ światła.

Firma korzysta z najlepszych niemieckich renomowanych dostawców surowca do produkcji, dzięki temu profile uzyskują wyjątkowa sztywność i stabilność, a także idealną gładkość i kolor

 

Świat za oknami SPECTUS

SPECTUS przykłada ogromna wagę nie tylko do jakości profili, ale również do powstających na ich bazie okien. Z tego też powodu producentami okien na profilach SPECTUS zostają wyłącznie starannie dobrane i wyselekcjonowane firmy, w których jakość gwarantuje stała kontrola całego procesu produkcji. 

Dzięki temu pozostałe elementy składające się na okno (także dokładnie wykonany montaż) są - tak jak profil - wysokiej jakości. Wszystko to decyduje o doskonałych parametrach i długowieczności stolarki okiennej z PVC.

 

Systemy SPECTUS

Systemy profili SPECTUS przygotowane są w sposób, który pozwala na dostosowanie okien do najbardziej wymyślnych projektów i oczekiwań odbiorców. Stosowane uszczelki wykonane są z materiału EPDM, który bez względu na zmiany temperatury zawsze wraca do pierwotnych wymiarów. Możliwe jest nawet uszczelnienie potrójnym zestawem uszczelek: zewnętrzną, środkową i wewnętrzną. Okna zrobione z SPECTUS - dzięki doskonałym parametrom izolacyjności - chronią mieszkańców od hałasu i zbyt niskiej lub wysokiej temperatury. W razie potrzeby okno może być wyposażone w system przewietrzania (Regel-Air). Przy zachowaniu znakomitych parametrów okna, można wybierać pomiędzy trzy i pięciokomorowymi profilami, pomiędzy oknami białymi i ponad 20 różnymi kolorami okien.

 
Bezpieczne okna dla wymagających

Dobre okno powinno być dokładnie zabezpieczone przed ewentualna ingerencja z zewnątrz. W systemach SPECTUS możliwe jest zamontowanie lepszego zabezpieczenia antywywaźeniowego: od okuć standardowych po okucia o najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Dodatkowo także zawiasy - które są najbardziej narażone na wyrwanie - są solidnie mocowane przez dwie ściany profilu i wzmocnienie. Grubość pakietu szyb zespolonych waha się od 4 do 40 lub nawet do 55 mm, co umożliwia wstawianie szyb o najwyższym współczynniku bezpieczeństwa.

 
Estetyka i design

Doskonałe parametry techniczne to nie jedyna zaleta okien wykonanych z PROFILI SPECTUS. Zadbano również o ich wygląd zewnętrzny i estetykę: smukły wygląd profili, gładkie powierzchnie, ładnie wyprofilowane listwy przyszybowe i kształty skrzydeł. Uszczelki są umieszczone dyskretnie i prawie niewidoczne. Dostępne są trzy rodzaje skrzydeł (niezlicowane, półzlicowane, zlicowane).

 

 

strona główna  |  do góry  |